Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

Останні новини та оголошення

 

8 червня Бахмутським_міським_центром_зайнятості сумісно з навчальними закладами та молодіжними центрами  Бахмутського району було проведено Ярмарок вакансій  для молоді «#Знайдемо_роботу_разом. Ярмарок відвідали більше 150 молодих людей, серед яких випускники навчальних закладів та зареєстровані безробітні. Під час заходу представники роботодавців презентували свої підприємства.

Під час проведення заходу наша співробітниця Тетяна Бумар презентувала громадську організацію інституту «Студентська Молодь Бахмуту», а також запросила випускників професійно-технічних закладів освіти продовжити навчання у нашому інституті.

 

З 4 по 5 червня на кафедрі електромеханічних та комп’ютерних систем проходив захист дипломних робіт першого бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньо-професійної програми Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Представлені до захисту дипломні роботи виконані згідно з завданням на проектування і відповідали рівню підготовки «бакалавр» спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Захист дипломних робіт супроводжувався презентацією в електронній формі. В процесі захисту студенти добре відповідали на питання по спеціальності,  стосовно роботи.

Як показав захист дипломних магістра, студенти добре оволоділи знаннями з дисциплін, що викладалися їм на протязі навчання.

У процесі роботи над дипломними роботами студенти оволоділи необхідними теоретичними знаннями в галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, практичними навичками дослідницької роботи, професійною підготовкою, вміло застосовували одержані у процесі навчання знання.

Актуальність тематики дипломних робіт обумовлена невпинним прогресом в галузі електромеханіки та електроенергетики, появою новітніх технологій в цієї галузі.

Основним напрямком виконання дипломних робіт стала модернізація конструкцій обладнання та модернізація устаткування.

У травні 2021 року видавництво «Монограф» завершило видання окремою книгою автобіографічної поеми відомого в Україні та за кордонами вченого економіста, академіка Академії економічних наук України Валерія Миколайовича Ковальова під назвою «Всесвіт і людина» (російською мовою). Це видання завершило раніше опубліковану ним поетичну трилогію у складі книг: «Моя доля в долі планети» (2019 р.), «Сенс життя у спільності людей» (2020 р.), що виявило сутність його наукових поглядів на проблему соціального перевлаштування людства в історичному контексті, доказом якого стали публікації виконані ним особисто або разом зі своїми учнями більш ніж чотирьохсот наукових праць у вигляді книг, монографій, наукових статей та підручників для вищої школи.

Отже, своєю творчістю автор поеми засвідчив закономірне наближення людства до вершин свого суспільного буття.

З виданнями можна ознайомитись у науковій бібліотеці ННППІ УІПА

ННППІ Української інженерно-педагогічної академії, м.Бахмут

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

До участі у ВСЕУКРАІНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «Досягнення молоді – розвиток країни», присвяченій 25-ій річниці Конституції України,  запрошуються молоді науковці, аспіранти, здобувачі освіти, які активно займаються науковими дослідженнями.

 

Конференція відбудеться у Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)
24 червня 2021 р.

 

Детальна інформація

3 червня відбулось засідання Вченої ради інституту, де були відзначені кращі науковці інституту.

Керівник інституту Валерій Коломієць був нагороджений Подякою Міністерства освіти та науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіаналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України

 
ЗВО-партнер УІПА - Поморська академія у місті Слупську (Польща) запрошує студентів академії пройти семестрове навчання за обміном.
На навчання запрошують студентів 2-5 курсів.

Зимовий семестр: 01.10.2021 – 20.02.2022.
Кінцевий термін подачі заявок (без документів): 15 червня

 

Є питання? звертайтесь до профілюючої кафедри ННППІ УІПА

 

Каталог курсів зимового семестру https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1haHyTWdR1PQgW7LK69AQLCGWZ6UDvtQj

 

 

Наш інститут приєднався до благодійної акції по придбанню неонатологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України у рамках XVI Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" під гаслом "Здорові немовлята!", яка триває з 1 квітня до 30 вересня 2021 року.

Цього року силами співробітників та студентів нашого інституту зібрано 1289 гривень, які передані до Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

 

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 31 травня відбулась зустріч Бахмутського міського голови Реви О.О. з випускниками навчальних закладів міста з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Міський голова тепло привітав дітей зі святом, побажав їм успіхів та віри в себе та висловив подяку прийомним батькам та опікунам.

Випускники нашого інституту отримали від Бахмутського міського голови у подарунок смарт-годинники та солодощі.

 

26 травня проведено первинний інструктаж з безпеки життєдіяльності здобувачів вищої освіти щодо правил пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бахмутського районного управління Балдін Станіслав Сергійович та рятувальник Мороз Володимир Володимирович роз’яснили порядок дій на випадок виникнення пожежі, правила користування первинними засобами пожежогасіння.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, рятувальники розповіли присутнім про основні причини виникнення пожеж, застерегли та наголосили на обов'язковому дотриманні правил пожежної безпеки на робочому місці та у побуті.

Особливу увагу було приділено питанню організації евакуації, зокрема як саме поводити себе у разі евакуації при пожежі, на що звертати увагу та як не допустити паніки. Студенти з викладачами прийняли участь у практично-тренувальному занятті з евакуації під час виникнення пожежі.

Студенти, побачивши дим та почувши сигнал «Тривога», діяли швидко, рішуче, без зайвих відволікань залишили заклад освіти під час тренувальної евакуації та практичних відпрацювань на випадок пожежі. Відбулася організована евакуація здобувачів вищої освіти з приміщення інституту за схемами евакуації. Під час евакуації велика увага приділялась правилам евакуації.

Всі шляхи евакуації були вільними та відкритими, тому евакуація відбувалася через найближчі виходи.

 

Дякуємо відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бахмутського районного управління! Такі заняття важливі, адже тренування загартовують  від невмілих дій, паніки при виникненні справжньої надзвичайної ситуації та допоможуть врятувати життя в різних екстремальних ситуаціях.

 

Пам'ятайте, що від узгодженості і чіткості ваших дій залежатиме життя і здоров'я багатьох людей!

Бережіть себе!

Summer Youth Acceleration Programme — це літня Програма, яку підтримує Департамент освіти і науки облдержадміністрації для амбітної молоді — школярів, студентів, працівників органів самоврядування, підприємців, активістів та небайдужих громадян —Донецької, Запорізької та Луганської областей, що триватиме з 21 червня по 1 серпня.

Хто може взяти участь?

 • Команди з мінімум 6-ти осіб;
 • Вік учасників 14-29 років;
 • Мешканці Донецької, Запорізької та Луганської областей (підконтрольних уряду України територій).

Що отримають команди-учасниці упродовж Програми?

 • Примірник гри-тренінгу «Молодіжна Рада» на основі оновленої гри «Світ Громад»;
 • Покрокове формування, тестування та підтримку старту власної локальної ініціативи у форматі челенджу;
 • Менторський супровід впродовж всього челенджу;
 • Можливість долучитися до формування молодіжної політики свого регіону та законектитись із молоддю східної України під час Summer Open Space на березі Азовського моря;
 • Сертифікат — за умови успішного проходження всіх етапів Програми.

Для кого підходить Програма?

 • Для школярів, студентів та випускників;
 • Для членів молодіжних рад та молодіжних громадських організацій;
 • Представників органів місцевого самоврядування;
 • Членів учнівського та студентського самоврядування (рад та парламентів);
 • Підприємців;
 • Просто небайдужих громадян;

які хочуть, готові і мають час впливати на зміни у своїй громаді.

Ознайомитися з повним описом програми та умовами відбору можна тут: https://cutt.ly/lbuRyc0

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?

 • Заповнити заявку: https://cut.ly/yfP2dTN
 • Заявку на участь від команди має подати 1 особа — капітан команди (ініціатор/ка участі).
 • Капітан має бути зареєстрований на платформі WOC [online]: під своїм ім’ям та прізвищем;
 • Капітан має зібрати команду з 6-ти учасників (сам капітан + 5 учасників), які братимуть участь в активностях Програми.

Як підвищити свої шанси на потрапляння у число 12-ти відібраних для участі команд?

 • уважно ознайомтесь із технічними та рейтинговими критеріями відбору: без виконання технічних критеріїв заявки розглядатися не будуть, а виконання максимальної кількості рейтингових критеріїв збільшує в рази шанси на проходження в Програму;
 • будьте відкритими до нових знайомств та не здавайтеся перед перешкодами — вони можуть відкрити для вас нові нагоди;
 • вчасно подайте заявку на участь (до 31 травня 2021 року, включно), коректно заповнивши форму;
 • ставте запитання, якщо виникають сумніви.

Для довідки:

Програма Summer Youth Acceleration Programme є частиною проєкту «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень», в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.