Останні новини та оголошення

УВАГА!!! Конкурс на отримання гранту 20 000 грн.

"Інститут модернізації змісту освіти" повідомляє, що соціальною програмою матеріальної допомоги українським студентам «EducationUA 2019-2020» започатковано проведення Конкурсу за темою «СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ БІЗНЕСУ - ЯКУ ПЛАТФОРМУ ОБРАТИ?».

Для участі у Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти, а також учні 11-х класів закладів загальної середньої освіти.

Умовами Конкурсу передбачено підготовку аналітичної статті (до 5 сторінок), яку потрібно направити на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

За результатами Конкурсу буде визначено 3-х переможців. Переможець 1-го місця отримає грант у розмірі 20 000 грн. Ці призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в українському закладі вищої освіти. Переможці 2-го та 3-го місць будуть відзначені грамотами та заохочувальними призами.

Конкурс триватиме до 08 березня 2020 року. 15 березня 2020 року усі учасники проекту будуть запрошені до м.Києва для презентації та захисту робіт. Участь у Конкурсі безкоштовна.

Офіційними спонсорами і організаторами проекту є компанії SMMdriver, AutoFrom, Karno Energy і LadySpace. Більше інформації про умови Конкурсу і особливості даної соціальної програми на сайтах грантодавців:

https://autofrom.com.ua/education-ua/

https://karnoenergy.com.ua/educationua/

https://ladyspace.com.ua/education-ua

https://smmdriver.com/education-ua/

Контактна особа - Віктор Купріянець, засновник сервісу для просування Інстаграм SMMdriver,

тел.(063) 578-18-78.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

З 5 по 6 лютого старший викладач та студенти нашого інституту відвідали Лодзький політехнічний університет у Польші з метою налагодження співпраці в галузі навчання і наукових досліджень з Навчально-науковим професійно-педагогічним інститутом Української інженерно-педагогічної академії міста Бахмут.

View the embedded image gallery online at:
http://www.nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeId22adc34f09

18 січня відбувся випуск магістрів Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії міста Бахмут. 

Вітаємо вас зі значною подією вашого життя, 152 випускника денної та заочної форм навчання отримали диплом магістра.

Бажаємо кожному з вас успішної самореалізації і досягнень в науці та кар'єрі. Нехай перешкоди на вашому шляху загартовують вас і допомагають впевнено йти вперед, до своєї мрії. Бажаємо вам з легкістю досягати поставлених завдань та не зупинятися на досягнутому.

Зі святом!

View the embedded image gallery online at:
http://www.nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeIdde8883db28

З 01 січня 2020 року банківські реквізити на оплату навчання буде змінено!!!

нові банківські реквізити дивись у розділі Студенту >> Оголошення для студентів

 

19 грудня ініціативна група студентів Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії під керівництвом заступника керівника інституту з виховної роботи – Булгакової І.В. відвідали дитячий садок №6 «Барвінок» з метою привітання дітей з Днем Святого Миколая. Ця благодійна акція є щорічною і вже четвертий рік поспіль студенти роблять маленьку добру справу та святкове чудо.

Зустріч почалася з веселого знайомства дітлахів зі студентами, вони провели з дітьми бесіду в ігровій формі про свято Святого Миколая. Показали мультиплікаційний фільм, після чого, для додання святкової атмосфери, студенти разом з дітками грали у розважальні святкові ігри.

Далі весело і завзято студенти з малюками провели танцювальні руханки та пограли в сніжки. Завдяки матеріальній підтримці викладачів інституту подарунком для всього дитячого садку стали іграшки: машинки, ігрові набори, ляльки тощо.
Зустріч пройшла в затишній і доброзичливій атмосфері. Діти із задоволенням йшли на контакт з перших хвилин. Самі студенти також були раді провести час з такими чудовими та відкритими дітьми. Захід залишив приємне враження, як у студентів, так і у дітей.

Найдорожчим подарунком для студентів від дітей стали міцні обійми та щирі посмішки. Серце тане, коли дитина обіймає тебе своїми маленькими ручками і довірливо посміхаючись дивиться у твої очі.

View the embedded image gallery online at:
http://www.nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeIde1b7b4dadd

 

Це видання із серії «Вчені УІПА – ювіляри», присвячене 90- річчю з дня народження Ковальова Валерія Миколайовича – завідувача кафедри економіки підприємства та менеджменту Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут), доктора економічних наук, професора, академіка Академії економічних наук України.

У виданні представлений життєвий та творчий шлях В. М. Ковальова та наукові праці вченого. До видання увійшли дисертації, монографії, підручники, навчальні посібники, довідники, навчально-методичні видання, статті з періодичних та продовжуваних видань, тези доповідей.

Видання адресовано педагогічним і науково-педагогічним кадрам, студентам і всім, хто цікавиться питаннями управління трудовим і людським потенціалом, людським капіталом, стимулюванням праці, соціально-трудовими і суспільними відносинами, формуванням методології їх кількісного визначення та напрямами соціального перевлаштування людства у третьому тисячолітті.

Ознайомиться з біобібліографічним покажчиком можна в бібліотеці ННППІ УІПА або звернутися на сторінку сайту НБ УІПА «Праці вчених УІПА в дзеркалі бібліографії» - Серія "Вчені УІПА - ювіляри".

View the embedded image gallery online at:
http://www.nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeId954b2bad9f

10 грудня 90 літній Ювілей Ковальова Валерія Миколайовича – викладача, економіста, дослідника, науковця, виноградаря, поета! В кожну іпостась своєї діяльності він вкладає віддану працю, сили та душу!

У нього чимало офіційних і цілком заслужених статусів: доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, професор кафедри економіки підприємств та менеджменту Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії, заступник Голови спеціалізованої вченої ради К.64.108.05 за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків). Його нагороджено знаками «Шахтарська слава» ІІ ступеню та ІІІ ступеню за наукові розробки для соледобувної промисловості.

За час наукової діяльності опублікував більше 270 наукових праць, у тому числі 12 монографій, два видання з грифом МОН України та навчальний посібник «Економіка праці і соціально-трудові відносини». Під науковим керівництвом Ковальова В.М. підготували і захистили дисертації 6 докторів наук і 11 кандидатів та дипломи більше ніж 500 спеціалістів та магістрів.

Найбільш значні результати наукової і педагогічної діяльності:

1956-1999 рр. – створення методології наукового обґрунтування норм праці за критеріями оцінки: прогресивність, рівнонапруженість і реальність норм, а також концепція реформування оплати праці у соляній промисловості, яке здійснено за постановою Уряду у 1974 р.;

1999-2013 рр. – створення концепції соціальних суспільних розподільчих відносин за структурою трудового потенціалу, обґрунтування закону і механізму управління оплатою праці в Україні.

Професор Ковальов В.М. причетний до створення кафедри загальнонаукових дисциплін, яка з часом була реорганізована в кафедру економіки підприємств та менеджменту Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА (м. Бахмут).

Завдяки його наполегливій праці було підготовлено значну кількість фахівців, які успішно працюють на благо міста та регіону.

Його знання, мудрість, величезний життєвий досвід дають наснагу не тільки багатьом поколінням студентів, з якими він працює вже впродовж десятків літ, а й численним учням, аспірантам, колегам, усьому науково-педагогічному колективу!

View the embedded image gallery online at:
http://www.nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeId28d8348b51

16 листопада у місті Маріуполь відбувся регіональний етап конкурсу "КРАЩІЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ" з метою виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної громадсько-патріотичної, життєвої позиції студентства.

Всього у обласному етапі конкурсу прийняли учать більш 30 молодих людей, які подали заявки на участь у різних номінаціях: кращій студент-аналітик, громадський діяч, вчений, дизайнер, спортсмен, підприємниць, комплексна характеристика та інші. Студенти Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) Тетяна Бумар - номінація "Кращій студент-громадський діяч" та Давід Кукава - номінація "Кращій студент-медійник" посіли перші місця на регіональному етапі конкурсу "КРАЩІЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ", пройшли до Всеукраїнського етапу конкурсу "КРАЩІЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ", де вони будуть представляти Донецьку область.

Вітаємо переможців та бажаємо перемоги у наступному етапі!

View the embedded image gallery online at:
http://www.nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeId98e38d2ed2

15 листопада в Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті УІПА відбувся День студента.

Керівник інституту Коломієць Валерій Віталійович привітав студентів з цим очікуваним святом та вручив подяки і грамоти найкращим студентам від голови міської ради Реви О.О. та ректора Коваленко О.Е.

Валерій Віталійович відзначив, що студенти ННППІ УІПА активно залучаються до усіх проектів Бахмутської міської ради, беруть участь в усіх міських справах. Керівник інституту підкреслив, що студентська громада інституту об’єднує студентів з різних міст та селищ нашого регіону і країни. Частина цих студентів повернеться до своїх домівок, а інша – буде працювати на економіку нашого міста та країни.

Cтуденти та молодь – це наше майбутнє!

Приємним подарунком для студентів стала вже традиційна "Студентська лотерея", де щасливчики виграли приз "ХАЛЯВА", додаткові бали до екзаменів та супер приз "99 балів".

Зі святом вас, СТУДЕНТИ!!!

View the embedded image gallery online at:
http://www.nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeIdb3c6bb4e86