Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

ЄВІ – це тестування з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської)

 

Умовами прийому на навчання
для здобуття вищої освіти у 2021 році визначено,
що ЄВІ буде обов’язковим
для вступу на всі спеціальності за програмами магістратури

 

Для вступу до магістратури ННППІ УІПА необхідно скласти ЄВІ (єдиний вступний іспит) з іноземної мови.

Графік проведення вступних випробувань ЄВІ 30.06.2021 р.

Реєстрація на вступні іспити до магістратури здійснюється приймальною комісією закладу вищої освіти з 11 травня по 03 червня 2021 року за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Український центр оцінювання якості освіти та ДП «Інфоресурс».

 

 

Для успішної реєстрації необхідно:

 

1. Сформувати комплект реєстраційних документів:

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
    (ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ-АНКЕТИ, ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ НА МАГІСТРАТУРУ)
  • документ, що посвідчує особу; 
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти). Для здобувачів вищої освіти, що отримують диплом бакалавра ННППІ УІПА у 2021 році зазначені дані будуть внесені автоматично, довідка не потрібна.
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ). Цей документ надають не всі вступники, а лише ті, що вступають на підставі особливих умов вступу за кодами 0101 – 0104, 0201 – 0203, 0206, 0301 – 0306, 0401, 0501, 0601, 0701, 0702. Перелік умов наведено за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1708-16#Text

2. Надіслати на електронну адресу приймальної комісії Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.
Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).
Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

3. Отримати скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.
У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.
Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

 

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Інформація про пункт тестування, у якому вступник проходитиме ЄВІ, зміну основної сесії єдиного вступного іспиту, а також про дату та час проведення іспиту зазначається в запрошенні-перепустці, що розміщується на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 16 червня 2021.

Проведення ЄВІ - 30 червня 2021 року

Результати ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» до 13 липня 2021.

 

Корисні посилання

1. Сайт українського центру оцінювання якості освіти. Тут можна ознайомитися з першоджерелами всієї необхідної інформації.
https://testportal.gov.ua/

2. Сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (тут міститься основна інформація щодо вступу у магістратуру у 2021 році).
https://test.dn.ua/zno-magistr/

3. Посилання для завантаження бланку заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка.
https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/zrazok-zayava-anketa_YEVI_YEFVV.pdf

4. Матеріали ЄВІ 2020 року вступу (знадобляться з метою підготовки до ЄВІ з іноземної мови у 2021 році).
https://testportal.gov.ua/yevi-2020/

5. Кабінет вступника (після успішної реєстрації вам буде присвоєно РIN -код для доступу в кабінет, у якому буде додаватися вся необхідна інформація щодо часу та місця проведення ЄВІ, а також результати, які ви отримаєте).
https://zno.testportal.com.ua/master/login

6. Звіт про ЄВІ 2020 року (тут зазначено як статистичні дані щодо результатів вступу, так і самі завдання ЄВІ).
https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/Zvit-YEFVV-YEVI_2020_.pdf

7. Електронна адреса приймальної комісії ННППІ УІПА для вступу у магістратуру у 2021 році (адреса, на яку необхідно надіслати пакет документів до 05.06.2021).
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Контактний телефон для консультації щодо подачі документів:
0502780762 – Юлія Володимирівна