Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України проводить Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді».

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання.

 

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

  • історія розвитку сучасної української культури;
  • історії успіху молодих письменників, митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва;
  • культурна дипломатія;
  • актуальні проблеми розвитку партнерства між креативним громадянським суспільством та державою у представленні української культури світові;
  • креативні індустрії;
  • відновлення культурних пам’яток у межах проекту «Велика реставрація»;
  • інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

 

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молоді працівники культури, інші зацікавлені особи.

 

Конкурс проходить з 25.01.2021 по 24.08.2021.

Прийом конкурсних робіт здійснюється з 11.01.2021 по 09.08.2021.

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 21.08.2021.

Оголошення переможців – 24.08.2021.

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.), вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Додаткова інформація:  www.facebook.com/institute2015

Оргкомітет: Герасименко Олександр Олександрович Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС