Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

26 травня проведено первинний інструктаж з безпеки життєдіяльності здобувачів вищої освіти щодо правил пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бахмутського районного управління Балдін Станіслав Сергійович та рятувальник Мороз Володимир Володимирович роз’яснили порядок дій на випадок виникнення пожежі, правила користування первинними засобами пожежогасіння.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, рятувальники розповіли присутнім про основні причини виникнення пожеж, застерегли та наголосили на обов'язковому дотриманні правил пожежної безпеки на робочому місці та у побуті.

Особливу увагу було приділено питанню організації евакуації, зокрема як саме поводити себе у разі евакуації при пожежі, на що звертати увагу та як не допустити паніки. Студенти з викладачами прийняли участь у практично-тренувальному занятті з евакуації під час виникнення пожежі.

Студенти, побачивши дим та почувши сигнал «Тривога», діяли швидко, рішуче, без зайвих відволікань залишили заклад освіти під час тренувальної евакуації та практичних відпрацювань на випадок пожежі. Відбулася організована евакуація здобувачів вищої освіти з приміщення інституту за схемами евакуації. Під час евакуації велика увага приділялась правилам евакуації.

Всі шляхи евакуації були вільними та відкритими, тому евакуація відбувалася через найближчі виходи.

 

Дякуємо відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бахмутського районного управління! Такі заняття важливі, адже тренування загартовують  від невмілих дій, паніки при виникненні справжньої надзвичайної ситуації та допоможуть врятувати життя в різних екстремальних ситуаціях.

 

Пам'ятайте, що від узгодженості і чіткості ваших дій залежатиме життя і здоров'я багатьох людей!

Бережіть себе!