Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

Останні новини та оголошення

11 вересня наш інститут долучився до проведення святкування 450-річчя міста Бахмут!

Силами працівників та студентів інституту була створена святкова локація у парку відпочинку, завдяки який святкування ювілею нашого міста відбулося надзвичайно яскраво та незабутньо!
Гості та жителі громади на святковій локації мали змогу відтворити арт шедеври власноруч, побачити цікаві наукові експерименти від Скаженого вченого, пограти у настільні ігри, а також послухати пісні у виконанні нашої студентки Вікторії Єпікової.

Адміністрація інституту дякує всім організаторам за участь у святковій локації.  Внесок кожного у святкування – неоціненний, а емоції, які вдалося подарувати учасникам свята запам'ятаються назавжди!

Переглянути відео: 

https://www.facebook.com/nnppiuipa

https://www.instagram.com/unppi_uipa 

 

Шановні студенти!

 

Публікуємо рейтинги за конкурсним балом здобувачів вищої освіти для здобуття освіти з 01.09.2021 року

 

Завантажити рейтинги

 

День «ПЕРШАЧКІВ» відбувся 31 серпня у неформальній обстановці для студентів, що вступили до лав нашого навчального закладу в цьому році.

За час спілкування була проведена екскурсія інститутом, де студенти ознайомились з кафедрами, аудиторіями та з адміністративною структурою закладу освіти.

Вступники мали змогу познайомитися з електронними ресурсами, такими як навчальний розклад, дистанційна освіта, а також із сайтом та соціальними мережами інституту.

За допомогою онлайн підключення студенти познайомились з ректором академії та дистанційно прийняли участь у посвяті в студенти разом з вступниками Української інженерно-педагогічної академії міста Харків.

Закінчився День «ПЕРШАЧКІВ» неформальним спілкуванням та інтерактивними вправами на знайомство, командоутворення та налагодження комунікації. Під час шерингу молодь поділилася своїми враженнями та емоціями про проведений день, вони зазначили, що це допомогло їм налагодити дружні контакти, а дехто навіть не очікував, що так цікаво проведе цей день.

Вітаємо наших «ПЕРШАЧКІВ» з початком навчального року!

 

 

Інформація для кандидатів, які виявили бажання пройти стажування в ГУС у Донецькій області

 

Головне управління статистики у Донецькій області повідомляє про можливість пройти стажування громадянам з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в управлінні обробки даних демографічної та соціальної статистики ГУС у Донецькій області.

Стажування в Головному управлінні статистики у Донецькій області – чудова нагода на практиці ознайомитись з тим, як функціонують органи державної влади, отримати знання та практичний досвід з питань проведення державних статистичних спостережень. 

Успішне проходження стажування може стати найпершим кроком для зайняття посади на державній службі.

Вимоги до стажиста:

  • громадянство України;
  • вільне володіння українською мовою;
  • наявність освітньо-кваліфікаційного рівня не нижче молодшого бакалавра за спеціальністю "Економіка", "Статистика" або прирівняними до них спеціальностями;
  • вік до 35 років.

Період стажування: з 01 по 30 вересня 2021 року.  

Стажування проводиться за очною та дистанційною формами (можливість стажування за межами адміністративної будівлі) у вільний від навчання (роботи) час у межах робочого часу працівників структурних підрозділів Головного управління статистики у Донецькій області.

Анкета кандидата та заява на проходження стажування розміщені на офіційному сайті ГУС у Донецькій області http//www.donetskstat.gov.ua у розділі "Діяльність Головного управління" − "Кадрові питання" − "Стажування молоді з числа громадян, які не перебувають на посадах державної служби".

Анкету кандидата та заяву на проходження стажування необхідно надсилати на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за адресою: 84506, м. Бахмут, вул. Захисників України, буд. 7.

Контактні дані працівника, який надає інформацію щодо умов стажування:

Абрамова Людмила Едуардівна, начальник відділу забезпечення розвитку персоналу управління персоналу Головного управління статистики у Донецькій області, тел. +38(066) 417 65 06.

Конференция KIX EAP по образовательной политике и инновациям: Прием тезисов докладов (на русском/английском языках)

Срок сдачи: 5 сентября 2021

 

Мы приглашаем вас на 1-ю конференцию KIX по образовательной политике и инновациям | Зарегистрируйтесь здесь 
* Языки конференции русский и английский. Участие бесплатное

👉Посетите сайт конференции

👉Смотрите промо-ролик

 

We invite you to the 1st KIX Education Policy and Innovation Conference | Please register here 
*Conference languages Russian
and English and participation is free

👉 visit conference website 

👉 watch promo video 

 

Просмотреть подробную информацию

 

Відповідно постанови Кабміну від 11 серпня 2021 року “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” карантин подовжено до 1 жовтня.

https://www.pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-aktiv-kabinetu-ministriv-s110821kmu.gov.ua/npas/

 

9 серпня під час інформаційної сесії Бахмутської районної ради Донецької області у місті Бахмут Булгакова Ірина – голова громадської організації «Студентська Молодь Бахмуту» презентувала проєкт «Консультаційний центр цифровізації» за партнерської підтримки Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА, головною метою якого є надання консультаційних та освітніх послуг вразливим верствам населення Бахмуту та Бахмутського району щодо використання онлайн-інструментів, комп’ютерної техніки, мобільних застосунків для доступу до цифрових державних сервісів та послуг.

В заході взяли участь 30 представників медичної сфери, охорони здоров’я, соціальної, органів самоврядування, влади та освіти міста Бахмут та Бахмутського району.

В ході презентації було обговорено про хід реалізації проєкту, які послуги зможуть отримати відвідувачі консультаційного центру, познайомились з головними героями проєкту та можливостями, які надасть проєкт Бахмуту та Бахмутському району.

«Проєкт молодий у місті, і працює лише два тижні, але за два тижні було надано близько 100 індивідуальних консультацій з цифрової допомоги, ми сподіваємось, що не тільки допоможемо населенню з технічної сторони, але й навчимо їх самостійно використовувати електронні ресурси»

Особливий акцент було приділено публічній консультації щодо використання державного порталу «Дія», «Мій Медкабінет», учасникам було запропоновано список корисних електронних ресурсів, які стануть у нагоді.

Булгакова Ірина розповіла, як можна сканувати документи, маючи під рукою лише смартфон, за допомогою безкоштовного мобільного додатку TinyScanner, а волонтери проєкту Сафонов Максим та Гурова Владислава допомогли одразу всім охочим встановити додаток на свій гаджет.

Учасники дізнались про графік роботи та контакти консультаційного центру цифровізації.

Проєкт «Консультаційний центр цифровізації» реалізується ГО «Студентська Молодь Бахмуту» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та  сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс #ГО_Студентська_Молодь_Бахмуту #Бахмут #ННППІ

 

 
Студент нашого інституту Олексій Галаган став срібним 🥈призером Чемпіонату Європи з пауерліфтингу!🏆
ВІТАЄМО тебе, Олексію, та бажаємо через два тижні на Чемпіонаті світу взяти золото!
 
 

 

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю та до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської  Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви, Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю та обмінів молоддю України та Литви.

На проведення конкурсу проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю цього року у Державному бюджеті України передбачено 6 млн. 800 тис. грн.

На проведення конкурсу проєктів обмінів молоддю України та Литви цього року у Державному бюджеті України передбачено 3 млн 700 тис. грн.

Дізнавайся хто може подавати заявку на участь у конкурсах та інші деталі за посиланнями: