Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

ННППІ УІПА (м. Бахмут) продовжує працювати у складі

Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна

 

   Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2024 року №113-р  «Про реорганізацію Української інженерно-педагогічної академії», наказу Міністерства освіти і науки України від 15.02.2024 №186 «Про реорганізацію Української інженерно-педагогічної академії» розпочалася робота по реорганізації Української інженерно-педагогічної академії, частиною якої є Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут), шляхом приєднання до Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

   4 березня 2024 року Вчена рада Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна прийняла офіційні рішення:

  • Про утворення на базі Української інженерно-педагогічної академії у складі Каразінського університету навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія».
  • Про утворення на базі відокремлених структурних підрозділів Української інженерно-педагогічної академії у складі Каразінського університету:

– Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту (м. Бахмут);

– Кадіївського навчально-наукового інституту гірничих та освітніх технологій.

 

 

   Тобто змінюється підпорядкування та назва нашого інституту. Ми продовжуємо працювати у складі одного з найкращих університетів України.

   Здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в інституті продовжують навчання в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна за обраними спеціальностями та джерелами фінансування відповідно. Контакти, банківські реквізити та рахунки інституту не змінилися.

   Колектив Каразінського університету з великою повагою ставиться до здобутків і досягнень своїх колег, вбачаючи в об’єднанні можливість спільної праці, навчання, створення потужних спільних освітніх і наукових проєктів. Об’єднання колективів відбувається на підставі стратегії "win-win" зі збереженням інтересів студентської та науково-педагогічної громадськості наших колективів.

   Розпочинаємо новий шлях великою міцною родиною!