Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії


ННППІ СЬОГОДНІ


Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут функціонує з 1962 р. в м. Бахмут. Інститут створено на базі загальнотехнічного факультету Українського заочного політехнічного інституту (УЗПІ). За час роботи випущено близько 19 000 фахівців у найрізноманітніших галузях народного господарства. Практично весь керівний склад промислових підприємств і організацій м. Бахмут та регіону - це колишні студенти УІПА (УЗПІ).

Інститут має 23 спеціалізовані лабораторії, 7 комп'ютерних класів, що оснащеі сучасною комп`ютерною технікою. Бібліотечний фонд налічує близько 30 тис. примірників навчальної, навчально-методичної та наукової літератури. Близько 30% бібліотечного фонду – це власні розробки викладачів інституту. Навчальна та лабораторна база розташовується в двох корпусах.

На даний момент в інституті навчається понад 1400 студентів, з них - 230 осіб є студентами денного відділення. Студенти денної та заочної форм навчання беруть активну участь у створенні лабораторних установок і діючих моделей, є співавторами наукових публікацій. Учні в повному обсязі освоюють курс технічних дисциплін, що дають інженерну підготовку, і педагогічні дисципліни, що дають право займатися викладацькою та науковою діяльністю. Студенти ННППІ УІПА беруть активну участь у культурному та спортивному житті інституту, академії та нашого міста.

 

На базі нашого інституту з 2002 року працює Громадська організація "Студентська Молодь Бахмуту", основні види діяльності: організація творчої та спортивної роботи з молоддю; проведення семінарів, круглих столів, тренінгів, консультацій та інших учбових та освітніх програм; проведення діяльності, орієнтованої на соціальний захист та соціальну адаптацію молоді у суспільстві.

Детальна інформація Студентська Молодь Бахмуту