Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

15 травня на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні тенденції розвитку освіти, науки та технологій», в якій взяли участь 120 учасників з 20 закладів вищої освіти України та закладів-партнерів.

З привітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з наукової роботи Української інженерно-педагогічної академії Купріянов Олександр Володимирович та керівник Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА (м. Бахмут) Коломієць Валерій Віталійович, які відзначили наукові здобутки колективу інституту та важливість наукової складової для розвитку нашої країни та її відбудови.

На пленарному засіданні були представлені найбільш цікаві доповіді з актуальних питань розвитку освіти та науки.

Широка розгалуженість секцій конференції, серед яких «Проблеми, тенденції та перспективи розвитку інженерно-педагогічної освіти», «Культура на національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції», «Використання інформаційних технологій в промисловості і освіті», «Економіка, менеджмент, державне управління: стан, проблеми та перспективи розвитку», «Сучасні технології для промислових підприємств», «Проблеми екології та охорони навколишнього середовища», дозволила залучити широке коло як науковців, практиків, так і здобувачів освіти.

Сподіваємося на подальші наукові зустрічі та дякуємо за плідну співпрацю всіх учасників конференції!