Бахмутський навчально-науковий

професійно-педагогічний інститут


Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

Останні новини та оголошення

 

З 01.09.24 р. студенти денної та заочної форми навчання

ЗДІЙСНЮЮТЬ ОПЛАТУ ЗА НАВЧАННЯ НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК

Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна!

 

ННППІ УІПА (м. Бахмут) продовжує працювати у складі

Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна

 

   Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2024 року №113-р  «Про реорганізацію Української інженерно-педагогічної академії», наказу Міністерства освіти і науки України від 15.02.2024 №186 «Про реорганізацію Української інженерно-педагогічної академії» розпочалася робота по реорганізації Української інженерно-педагогічної академії, частиною якої є Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут), шляхом приєднання до Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

   4 березня 2024 року Вчена рада Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна прийняла офіційні рішення:

  • Про утворення на базі Української інженерно-педагогічної академії у складі Каразінського університету навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія».
  • Про утворення на базі відокремлених структурних підрозділів Української інженерно-педагогічної академії у складі Каразінського університету:

– Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту (м. Бахмут);

– Кадіївського навчально-наукового інституту гірничих та освітніх технологій.

 

 

   Тобто змінюється підпорядкування та назва нашого інституту. Ми продовжуємо працювати у складі одного з найкращих університетів України.

   Здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в інституті продовжують навчання в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна за обраними спеціальностями та джерелами фінансування відповідно. Контакти, банківські реквізити та рахунки інституту не змінилися.

   Колектив Каразінського університету з великою повагою ставиться до здобутків і досягнень своїх колег, вбачаючи в об’єднанні можливість спільної праці, навчання, створення потужних спільних освітніх і наукових проєктів. Об’єднання колективів відбувається на підставі стратегії "win-win" зі збереженням інтересів студентської та науково-педагогічної громадськості наших колективів.

   Розпочинаємо новий шлях великою міцною родиною!

 

 

Запрошуємо до магістратури БННППІ Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна у 2025 році!

Вступ до магістратури – це новий етап можливостей та розвитку!

Звертаємо увагу майбутніх вступників: реєстрація на основну сесію ЄВІ та ЄФВВ вже стартувала і триватиме до 23 травня!

Для оформлення реєстрації необхідно підготувати та надіслати пакет документів (скан-копії):

– Заповнену заяву-анкету.

– Документ, що посвідчує особу (паспорт або ID-картка) + довідка про реєстрацію місця проживання.

– Ідентифікаційний код РНОКПП.

– Диплом бакалавра (уточнення вказано у формі).

– Фото для документів.

Усі документи надсилаються на електронну адресу приймальної комісії: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Для зручності ми підготували спеціальну Google-форму, де можна подати всі необхідні дані.

Не відкладайте на потім – зробіть важливий крок до свого професійного майбутнього вже сьогодні!

 

 

 

 У Бахмутському навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася загальна кураторська година, присвячена Дню пам’яті та примирення – даті, що символізує вшанування мільйонів жертв Другої світової війни, примирення між народами та прагнення до миру.

 Ініціаторами та активними учасниками заходу стали студенти другого курсу інституту. Вступну частину підготував Філатов Олексій, який окреслив значення Дня пам’яті та примирення як спроби осмислення трагедії війни без поділу на переможців і переможених. Він також нагадав, що з 2015 року Україна разом із європейською спільнотою офіційно відзначає цей день 8 травня.

З доповідями «Факти про Другу світову війну, які варто знати» та «Як Москва перетворила перемогу на культ» виступив Ігор Корепанов. У своїй промові він висвітлив маловідомі сторінки війни, діяльність українського визвольного руху, а також розкрив механізми радянської пропаганди, що використовувала перемогу як інструмент ідеологічного впливу.

Філатов Олексій також представив мультимедійну презентацію «Україна в Другій світовій війні», в якій наголосив на масштабній участі українців у збройних конфліктах, трагедіях окупації та масштабах людських втрат, яких зазнала Україна.

 Інформаційна база заходу була сформована з матеріалів Українського інституту національної пам’яті, що надало події науково-методичної ґрунтовності.

 Організаційну та методичну підтримку забезпечили куратор другого курсу Антонова Алевтина Михайлівна та керівник з виховної роботи Атаєва Олена Алімівна.

У висновку учасники заходу підкреслили, що основна мета Дня пам’яті та примирення – вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни, незалежно від їхньої національності, віросповідання чи політичних поглядів. Цей день покликаний змінити парадигму сприйняття війни з тріумфалістської на гуманістичну, яка: визнає біль і втрати кожної нації; наголошує на необхідності запобігання подібним трагедіям у майбутньому; сприяє об’єднанню людей навколо ідеї миру.

 

 

 

 

 

 

 

                                                 

До участі в VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні тенденції розвитку освіти, науки та технологій» запрошуються викладачі, науковці, аспіранти, здобувачі та практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями щодо розвитку освіти, науки та технологій.

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі в конференції необхідно до 23 травня 2025 р. (включно) надіслати на адресу оргкомітету (роботи подані пізніше вказаного терміну до збірки тез не включатимуться):
– заявку на участь у конференції;
– тези доповіді.
У темі листа необхідно вказати номер секції і прізвище першого автора (наприклад, Секція 4, Бахмет І. К.) або заповнити форму: https://forms.gle/D88AmorAzTG2pNJ19 

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

 1. Інженерно-педагогічна освіта: виклики часу, інноваційні практики та шляхи розвитку.

2. Культурна ідентичність, національна свідомість та гуманітарні виклики в умовах європейської інтеграції.

3. Цифрові та інформаційні технології в освіті та промисловості: інтеграція, ефективність, безпека.

4. Економічні та управлінські аспекти розвитку суспільства: стратегічні імперативи, реформи, інновації.

5. Сучасні технології для промислових підприємств.

6. Екологічна безпека та охорона навколишнього середовища: глобальні виклики і локальні рішення

ФІНАНСОВІ УМОВИ

Участь у конференції є безкоштовною.

Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику, який буде розміщено на сайті Бахмутського навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна: http://www.nnppi.in.ua/.

Детальна інформація щодо участі за посиланням

 

 

 

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та громадською організацією «Ліга інтернів» оголошується конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Міністерстві у справах ветеранів України у 2025 році.

Мета Програми: надати молодим громадянам України можливість здобути практичні навички роботи в Міністерстві, ознайомитися з процесами формування державної політики та глибше зрозуміти принципи функціонування державної служби в Україні.

Тривалість Програми: червень – грудень 2025 року.

Форми стажування:

  • повний робочий день(9:00 – 18:00, 8 годин)
  • неповний робочий день(9:00 – 13:00 або 14:00 – 18:00, 4 години)

Вимоги до кандидатів:

  • наявність громадянства України;
  • освітньо-кваліфікаційний рівень — не нижче бакалавра;
  • вік до 35 років (на момент подання анкети);
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання принаймні однієї з офіційних мов Ради Європи.

Участь у Програмі не можуть брати особи, які:

  • обіймають посади державної служби або працюють в органах місцевого самоврядування;
  • не перебуватимуть в Україні в період з червня до грудня 2025 року.

Етапи конкурсного відбору:

  1. Заповнення аплікаційної форми.
  2. Співбесіда з кандидатами, які успішно пройшли перший тур.

Анкету для участі в конкурсі необхідно заповнити онлайн до 23:59 15 травня 2025 року. Анкети, надіслані після зазначеного терміну, до участі у конкурсі допущені не будуть.

Якщо у вас виникають додаткові питання, звертайтеся:
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
FB: 
https://www.facebook.com/internsleague

 

 

 

Запрошуємо взяти участь у першому загальноукраїнському біобліці – масштабному змаганні спостерігачів за природою, яке відбудеться з 19 травня по 8 червня 2025 року.

Біобліц організовується для популяризації громадянської науки та залучення широкої громадськості до вивчення і збереження біорізноманіття України. Захід проводиться в рамках проєкту «Збереження Природної Спадщини для LIFE в Україні (LIFE23-PRE-CZ-ConNaturLIFE Ukraine)», що співфінансується Європейською Унією та Міністерством довкілля Чеської Республіки.

Участь у біобліці відкрита для всіх охочих – від школярів до досвідчених науковців. До ініціативи вже долучилися українські та чеські науковці, які допомагатимуть з ідентифікацією видів. Подія також супроводжується серією вебінарів з актуальних питань громадянської науки та охорони природи.

Біобліц – це масова природнича акція, під час якої учасники фотографують і документують рослини, тварин, гриби та інші живі організми. Спостереження завантажуються через мобільний додаток iNaturalist або через сайт iNaturalist. Завдяки iNaturalist вже зібрано близько 1,4 мільйона спостережень живих організмів в Україні

Повний текст анонсу, деталі участі та контактна інформація – за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1Mvjw8VMzhl8fGnCra-7NBcwK70tTrnDOyGmpU5Og6eE/edit?usp=sharing

 

 

 

З нагоди Дня вишиванки, який відзначається 15 травня, Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради запрошує учнів та студентів Бахмутської громади взяти участь у фоточеленджі «Вишиванка – моя краса». Покажіть усьому світу чарівність української вишитої сорочки!

Умови участі:

1. Опублікуйте у соціальних мережах фото у вишиванці, яке зроблене у різних куточках країни або за кордоном.

2. Додайте до фото хештеги: #вишиванкамоякраса #деньвишиванки2025 #бахмутвишиванка.

3. Розкажіть про свою вишиванку.

4. До 13.05.2025 надішліть листівки на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Їх буде розміщено на офіційній сторінці Управління у соціальній мережі Фейсбук.

Разом збережемо нашу культурну спадщину!

 

 

 

 

Запрошуємо студентів, випускників, фахівців закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти відвідати Фестиваль кар’єри, який відбудеться у період з 22 по 25 травня на ВДНГ м. Київ.

Фестиваль кар’єри – найбільша кар’єрна подія року, що об’єднає роботодавців та освітніх установ, які створюють можливості для навчання, стажування, роботи та особистісного розвитку. Очікується близько 100 000 відвідувачів – серед них молодь, школярі, студенти, випускники, ветерани, фахівці.

Фестиваль є соціальним проєктом, який робить команда ВДНГ та команда Work.ua.

На Фестивалі відвідувачі зможуть:

– знайти собі базу для проходження практики чи знайти роботу;

– дізнатися більше про сучасні професії та тренди на ринку праці;

– відвідати панелі дискусії, майстер-класи, воркшопи від представників провідних компаній;

– отримати кар’єрні консультації, пройти профорієнтаційне тестування та попрацювати над резюме;

– взяти участь у нетворкінгу та інтерактивних активностях;

– якісно та гарно провести час у неймовірній атмосфері.

Фестиваль допоможе учасникам зорієнтуватися у власних здібностях, краще розуміти свої сильні сторони, обрати напрям і розробити крок назустріч власному професійному майбутньому.

Фестиваль відбуватиметься за адресою: м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, буд. 1. Вхід вільний.